iPhone 6s Plus – ponadczasowy smartfon dla każdego

Home / Recenzje / iPhone 6s Plus – ponadczasowy smartfon dla każdego

 

Poszukując smartfona, który sprosta codziennym wyzwaniom, warto zainteresować się propozycją firmy Apple, a konkretnie modelem 6s Plus.

Choć od jego premiery minęło już nieco czasu, to Iphone 6s plus pozostaje urządzeniem wysoce funkcjonalnym, a jak wiemy, urządzenia Apple starzeją się wolniej.

Iphone 6s plus w 2019 roku – czy warto?

5,5-calowy smartfon posiada wszystko czego można wymagać od klasowego telefonu. Doskonała optymalizacja systemu sprawia, że urządzenie firmy z Cupertino pozostaje ciekawą alternatywą nawet w 2019 roku.

Wysokiej jakości wyświetlacz Retina o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz 12 megapikselowy aparat, to nie jedyne zalety telefonu.

Na pokładzie znalazł się także dwurdzeniowy 2 x 1,8 GHz procesor A9, a także 2 GB pamięci RAM, dzięki czemu system działa szybko i sprawnie.

 Iphone 6s plus bez problemu uruchomi nawet nowsze aplikacje dostępne w App Store, a płynność działania zapewni nam komfortowe korzystanie z urządzenia na co dzień.

 Iphone 6s plus – design i wydajność na najwyższym poziomie

Smartfon ten może także poszczycić się designem, który sprawia wrażenie, ze jego użytkownik ma do czynienia z urządzeniem z wysokiej półki.

Co więcej, jest to również telefon poręczny. 5,5-calowiec waży zaledwie 192 gramy.

Osoby poszukujące smartfona wydajnego, który nie cierpi z powodu spadków płynności, powinny zainteresować się Iphonem 6s Plus, który pozostaje urządzeniem komfortowym w obsłudze, a jego ponadczasowy design sprawia, że przyjemność z obcowania ze smartfonem jest jeszcze większa.